msn icon Türkiye'nin En Gelişmiş Msn Messenger Sitesi Bugün 22 Eylül 2013, Pazar Bir İsteğim Var Popüler Üyeler Videolar Msn Sohbet Hakkında İletişim
 
livemsntr logo
 
  ANA SAYFA MSN EKLENTİLERİ MSN BİLGİLERİ MSN İFADELERİ MSN AVATARLARI
  Msn İndir   Resim Galeri   Dinamik Görüntüler   Sorun Söyleyelim   Msn Nick Oluşturma   Programlar   Göz Kırpmalar   Msn Güvenlik
 
  Msn Nickleri        Msn Hataları        Şarkı Sözleri        Biyografiler        Ödev Arşivi              NEDİR 
 
Kullanım Koşulları  Detaylı Bilgi İçin Msn Adresimiz : [email protected]
kullanım koşulları
Livemsntr.com Sayfamızı kullanmak için hiç bir şekilde üyeliğe gerek yoktur. Yorum yapma, cevap verme ve soru sorma gibi özellikleri tamamen üyeliksiz ve ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz. Bu yorumlar ve sorular tamamen yazan kişinin sorumluluğu altındadır. Bu konuda oluşabilecek sorunlardan Livemsntr.com kesinlikle sorumlu tutulmamaktadır ve tutulamazda. Aynı zamanda bu yorum ve sorularda iletişim adresi olarak sadece mail adresi istenmektedir. Bundaki gaye ise sorduğu soruya yada yorumuna verilen bir cevap olduğunda kişiyi bilgilendirmektir.

Site hakları ve yönetimi tamamen kendisine aittir (Livemsntr.com). Site içerisindeki resim ve yazıları kullanabilmek için öncelikle izin alınması gerekmektedir. Gereksiz yazılan yorumları ve sorulan soruları silme değiştirme yetkisine sahiptir. Ayrıca site içerisindeki bilgilere ekleme yapabilmek mümkün olmakta ve bu işlemi sayfamızın en üstündeki başlıklar içerisinde olan "Bir sorunum var" başlığı ile yapabilmektesiniz.

Site üzerindeki her kullanıcı, sitemizden dosya indirirken yada bilgi edinirken bilmelilerki oluşabilecek sorunlardan kendileri sorumludur. Bunun sebebi ise, sitemize ekli olan programları orjinal olması açısından kendi sitelerinden yükletmekteyiz. Eğer kendi sitelerinde olası bir sorun var ise yada kendi sitelerindeki dosyalarda zararlı bir sorun var ise bu tamamen o sitenin sorunudur ve bu sorundan ötürü Livemsntr.com doğrudan yada dolaylı olarak sorumlu tutulamaz.

Siteye eklenen tüm programların yasal hakkı yine o progamın sahibidir. Her eklenen program ve bilgi internet üzerinden araştırılarak okunarak eklendi için bu tüm arşivimiz bir kaynak niteliğindedir yani orjinal bilginin bir alıntısıdır. Sadece kullanım bilgisi yada tanıtımla alakalı ek notları kendimiz kullanarak inceleyerek yazmaktayız. Ve tüm dosyalarımızı Orjinal Kaspersky 2012 Antivirus tarayıcısı ile taratıp öyle eklemekteyiz. Ancak sizler her dosyayı indirdikten sonra mutlaka taramadan geçiriniz. Bu konudada oluşacak sorunlardan doğrudan yada dolaylı şekilde sitemiz sorumlu tutulamaz.

 
  Ana Sayfa   Soru Gönder   Sitene Ekle   Msn İndir   Msn Sohbet   Diğer Bölümler   Sahne Resimleri   Kategoriler   En İyiler
  Gizlilik Politikası           Google Gadget           Sitemap           RSS Bülteni           Webmaster           Google+           Kullanım Koşulları           msn indir
Copyright 2009 - 2011 ©    Türkiyenin En Büyük ve En Güçlü Messenger Web Sitesi    Livemsntr.com ™    Tüm Hakları Saklıdır.

Sitedeki Dosya ve Bilgileri Kontrolden Geçiriniz. Oluşacak Sorunlardan Livemsntr.com Sorumlu Değildir. Sitemiz Msn indir , Msn Yükle , Msn Download Aramalarında Öncülük Etmektedir.